ostoja domy grunt projekt budowa

grunt
projekt
budowa

Każda rodzina, która marzy o własnym domu ma inne potrzeby. Wiemy o tym, ponieważ regularnie rozmawiamy z naszymi klientami. Jeśli rozważasz zakup nieruchomości, projektowanie i budowę domu pomożemy Ci na każdym etapie tego trudnego procesu. Sprawdź naszą aktualną ofertę działek budowlanych. Jeśli posiadasz już nieruchomość, masz gotowy projekt domu - możemy przygotować dla Ciebie bezpłatną wycenę kosztów budowy.


zapytaj o wycenę projektu na działce

jak przebiega
współpraca?


etap 1

etap 1

zakup/
wybór gruntu
etap 2

etap 2

projektowanie
etap 3

etap 3

pozwolenie
na budowę
etap 4

etap 4

budowa stanu
deweloperskiego
etap 5

etap 5

prace
wykończeniowe

dlaczego
my?


doswiadczenie

doświadczona
firma

Od 6 lat budujemy domy. Wiele się nauczyliśmy. Wiemy jakich błędów nie popełniać. Znamy potrzeby ludzi. Chętnie poznamy Twoje.
cena

gwarantowana stała
cena budowy

Jeśli przyjdziesz do nas z konkretnym budżetem, których chcesz przeznaczyć na swój dom, pomożemy Ci go zaprojektować. Wspólnie ustalimy finansowe ramy budowy. Po podpisaniu umowy cena, którą w niej ustalimy jest stała i niezmienna. Nawet wzrost cen materiałów budowlanych w trakcie budowy nie będą miały na nią wpływu.

wszystko w jednym miejscu

wszystko
w jednym miejscu

Zlecając nam budowę swojego domu masz pewność, że zajmiemy się tym od A do Z. Jako generalny wykonawca zajmujemy się wszystkim co składa się na budowę Twojego domu. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, pomożemy ci w znalezieniu i zakupie nieruchomości oraz w zaprojektowaniu Twojego domu.
indywidualne podejscie

indywidualne podejście
w trakcie budowy

Marzysz o swoim domu już od wielu lat? Opowiedz nam o tym jak ma wyglądać. Czy jest coś wyjątkowego co chcesz, żeby się w nim znalazło? Nasi architekci i inżynierowie pomogą Ci to zrealizować.

lokalny

lokalni dostawcy, doświadczeni
wykonawcy

Lubimy współpracować z lokalnymi firmami. Składy budowlane, hurtownie, miejscowi wykonawcy – jesteśmy zdania, że warto wspierać lokalnych przedsiębiorców. Krótszy czas dojazdu to oszczędność czasu i pieniędzy.
pasja

działamy
z pasją

Wiemy co to znaczy budować swój własny dom i ile w tym emocji. To decyzja na całe życie. Tu nic nie może być dziełem przypadku. My dajemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie a Ty dajesz nam swoje zaufanie. To nie jest zwykła umowa. To nasza odpowiedzialność za Ciebie i Twoją rodzinę abyście mogli szczęśliwie mieszkać we własnym domu.

terminy

terminy

Przy planowaniu budowy ustalamy z Wami, kiedy chcecie się wprowadzić. To dla nas najważniejsza wytyczna.
czystosc

czysty dom
na koniec budowy

Po zakończeniu prac zlecamy czyszczenie Twojego domu, mycie okien i drzwi.

eco

energooszczędność
i ekologia

Dla nas to nie są puste slogany. Mamy doświadczenie w technologiach, dzięki którym Twój dom będzie bardziej energooszczędny i ekologiczny. Myślisz o pompie ciepła, instalacji fotowoltaicznej, wentylacji mechanicznej – powiedz nam o tym.
wykonczenie

prace
wykończeniowe

Nie zostawimy Cię samego z pracami wykończeniowymi. Pomożemy zaprojektować i wykończyć wnętrza Twojego domu. Kuchnia, schody, zabudowy, łazienki – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Maptesttesttesttesttest
nrpow. działkimożliwa zabudowacenastatus
A540 m2połowa bliźniaka470 000 złsprzedany
B540 m2połowa bliźniaka470 000 złsprzedany
C800 m2dom jednorodzinnyZapytaj o cenędostępny
D600 m2połowa bliźniakaZapytaj o cenędostępny
E600 m2połowa bliźniakaZapytaj o cenędostępny

finanse

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji