budowa domów
Pruszków

Marzysz o wybudowaniu domu w Pruszkowie? Wybudujemy Twój dom marzeń! Nasza firma Ostoja Development realizuje każde domowe marzenia Klientów. Budujemy domy od małych po duże. Marzycie o domu typu „bliźniak” z przyjaciółmi? Wybudujemy go dla Was! Zdajemy sobie sprawę z tego, że decyzja o własnym domu jest trudna, rozumiemy obawy Inwestorów, dlatego na każdym etapie projektowania i budowy służymy pomocą naszych specjalistów oraz architektów, stolarzy, czy nawet dekoratorów z nami współpracujących. Na początku zaczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu zawsze przygotowujemy bezpłatną wycenę wybudowania domu marzeń w Pruszkowie.

Dla Inwestorów realizujemy zarówno gotowe projekty domów, jak i projekty na zamówienie, które powstają we współpracy z naszym architektem - dzięki współpracy Inwestorzy mogą wspólnie stworzyć dokładnie taki projekt domu w jakim chcieliby zamieszkać. Mamy na koncie wiele zrealizowanych projektów, posiadamy również długoletnie doświadczenie w budownictwie domów do stanu deweloperskiego oraz pod klucz.

własny dom w 6 krokach z Ostoja Development.

Budujemy domy do stanu deweloperskiego oraz domy pod klucz. Nasi Klienci zawsze otrzymują darmową wycenę budowy.

Decyzja o budowie własnego domu może być decyzją stresującą. Naszym Klientom proponujemy spełnienie marzeń o własnym domu w 6 prostych krokach.


dlaczego powinniśmy wybudować Wasz dom w Pruszkowie?

Budowa domu to dla niektórych spełnienie wszystkich marzeń, dlatego powierzając nam budowę własnego domu Klienci mogą otrzymują nie tylko naszą pomoc na każdym etapie budowy domu, ale również nasz pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Wieloletnie doświadczenie oraz terminowość oddawania etapów budowy sprawiają, że domy oddajemy w wyznaczonych terminach.

Budujemy domy zarówno do stanu deweloperskiego, jak i do stanu pod klucz, czyli gotowego do wprowadzenia się.

Nasze ekipy zajmują się zarówno usługami budowlanymi, jak i wykończeniowymi, a więc możemy zająć się kompleksową realizacją budowy i wykończenia domu marzeń.

Oferujemy również usługi poszukiwania działki, dlatego też Wasz dom może powstać na idealnej działce znalezionej przez nas specjalnie dla Was. Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniami na budowę domu, a nasz doradca finansowy pomoże z uzyskaniem kredytu na inwestycję.

Zobacz również ofertę budowy domów w: Grodzisku Mazowieckim, Legionowie, Ożarowie Mazowieckim, Piasecznie oraz Starych Babicach.

zapytanie o ofertę

Chcesz wybudować dom z własnego projektu lub chcesz abyśmy go zaprojektowali i wybudowali?