budowa domów
Piaseczno

Marzysz o wybudowaniu się w Piasecznie? Wybudujemy dla Ciebie dom! W Ostoja Development nie boimy się budowlanych wyzwań i realizujemy najśmielsze marzenia naszych Klientów. Zajmujemy się budową wszystkich domów jednorodzinnych – od małych po olbrzymie. A może chcielibyście zbudować dom „bliźniak” z przyjaciółmi? W takim razie wybudujemy dla was „bliźniaka”. Doskonale wiemy, że decyzja o budowie własnego domu jest decyzją trudną, wiemy jakie obawy towarzyszą Klientom - Inwestorom, dlatego też służymy pomocą naszych specjalistów na każdym etapie budowy – zespół kierowników budów, majstrów, architektów, stolarzy, czy dekoratorów z nami współpracujących zawsze służy naszym Klientom pomocą. Współpracę poprzedzamy zawsze rozmową o potrzebach i oczekiwaniach Inwestorów, dzięki której Inwestor otrzymuje bezpłatną wycenę wybudowania domu w Piasecznie.

Dla Klientów realizujemy zarówno gotowe projekty domów, jak i projekty na zamówienie wychodzące spod ołówka naszego architekta, tak, aby powstał dom idealny. Zrealizowaliśmy wiele projektów domów i małych i dużych, mamy doświadczenie w budownictwie domów do stanu deweloperskiego oraz domów pod klucz.

własny dom w 6 krokach.

W Ostoja Development budujemy domy do stanu deweloperskiego oraz domy pod klucz. Nasi Klienci zawsze otrzymują od nas darmową wycenę budowy domu.

Wiemy i rozumiemy, że decyzja o budowie własnego domu może być stresująca. Dlatego proponujemy spełnienie marzeń o budowie własnego domu w 6 prostych krokach.


dlaczego powinniśmy wybudować Wasz dom w Piasecznie?

Mało rzeczy tak cieszy jak własny, idealny dom. Powierzając nam budowę własnego domu Inwestorzy otrzymują naszą pomoc na każdym etapie projektowania i budowy domu. Nasz pełen profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przez nas usług, a także nasze wieloletnie doświadczenie oraz terminowość oddawania poszczególnych etapów budowy sprawiają, że nasi Klienci mogą się wprowadzić do nowego domu w wyznaczonych terminach.

Naszym Klientom – Inwestorom oferujemy możliwość wybudowania domu do stanu deweloperskiego albo do stanu pod klucz.

Nasze ekipy zajmują się zarówno usługami budowlanymi, jak i wykończeniowymi, a więc możemy zająć się realizacją budowy i wykończenia domu kompleksowo.

Możemy również poszukać idealnej działki pod budowę domu.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniem na budowę domu a nasz doradca z finansowaniem inwestycji.

Zobacz również ofertę budowy domów w: Grodzisku Mazowieckim, Legionowie, Ożarowie Mazowieckim, Pruszkowie oraz Starych Babicach.

zapytanie o ofertę

Chcesz wybudować dom z własnego projektu lub chcesz abyśmy go zaprojektowali i wybudowali?