budowa domów
Ożarów Mazowiecki

Marzysz o swoim domu w Ożarowie Mazowieckim? Zrealizujemy marzenia o Twoim własnym domu! W Ostoja Development jesteśmy po to, aby zrealizować najodważniejsze domowe marzenia naszych Klientów. Zajmujemy się budową wszelakich domów - od małych po duże posiadłości. Myślicie o „bliźniaku” z przyjaciółmi? Możemy taki dom dla Was wybudować. Wiemy, że decyzja o własnym domu jest decyzją niełatwą, znamy i rozumiemy obawy naszych Klientów, a zarazem Inwestorów, dlatego na każdym etapie służymy pomocą specjalistów oraz architektów, stolarzy, czy dekoratorów z nami współpracujących. Współpracę zawsze zaczynamy od poznania planów, potrzeb i oczekiwań Klientów, które pozwalają nam przygotować dla Inwestorów bezpłatną wycenę wybudowania domu marzeń w Ożarowie Mazowieckim.

Dla Klientów realizujemy gotowe projekty domów. Istnieje również możliwość zaprojektowania domu razem z naszym architektem. Wykonaliśmy wiele projektów domów, mamy długoletnie doświadczenie w budownictwie domów jednorodzinnych zarówno do stanu deweloperskiego jak i pod klucz.

jak wybudować dom – własny dom w 6 krokach z Ostoja Development.

Zajmujemy się budownictwem domów do stanu deweloperskiego oraz budową domów pod klucz. Bez względu na wybór opcji budowy nasi Klienci zawsze otrzymują bezpłatną wycenę.

Wiemy, że decyzja o budowie własnego domu może być stresująca. Dlatego też naszym Klientom – Inwestorom proponujemy wybudowanie domu w 6 prostych krokach.


dlaczego powinniśmy wybudować Wasz dom w Ożarowie Mazowieckim?

Budowa własnego domu jest dla naszych Klientów spełnieniem marzeń. Zlecając nam budowę domu Klienci mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie budowy, na nasz pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług budowlanych i wykończeniowych. Nasze długoletnie doświadczenie oraz terminowość oddawania poszczególnych etapów budowy oznaczają, że gotowe domy oddajemy w wyznaczonych w umowach z Inwestorami terminach. Proponujemy możliwość wybudowania domu do stanu deweloperskiego lub do stanu pod klucz.

Posiadamy ekipy zajmujące się usługami budowlanymi i wykończeniowymi, dlatego możemy zająć się kompleksową realizacją budowy i wykończenia domu.

W naszej ofercie znajdują się również usługi szukania działki, a więc Wasz dom może powstać na idealnej działce znalezionej specjalnie dla Was.

Pomagamy również w załatwieniu formalności związanych z pozwoleniami na budowę domu oraz z uzyskiwaniem finansowania inwestycji, nasz doradca finansowy pomoże w uzyskaniu kredytu.

Zobacz również ofertę budowy domów w: Grodzisku Mazowieckim, Legionowie, Piasecznie, Pruszkowie oraz Starych Babicach.

zapytanie o ofertę

Chcesz wybudować dom z własnego projektu lub chcesz abyśmy go zaprojektowali i wybudowali?