budowa domów
Legionowo

Chcesz zamieszkać we własnym domu w Legionowie? Wybudujemy dla Ciebie dom Twoich marzeń! Ostoja Development to firma, która realizuje najśmielsze budowlane marzenia Klientów. Zajmujemy się budową małych, średnich i dużych domów. Marzy się Wam „bliźniak” z przyjaciółmi? Również taki dom możemy dla Was wybudować. Dobrze wiemy, że decyzja o własnym domu nie jest decyzją łatwą, znamy obawy naszych Klientów, dlatego też na każdym etapie oferujemy pomoc naszych specjalistów oraz architektów, stolarzy, czy dekoratorów wnętrz z nami współpracujących. Zawsze oferujemy również darmową wycenę wybudowania domu w Legionowie, taką wycenę poprzedzamy rozmową podczas której poznajemy plany, potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Dla Inwestorów realizujemy zarówno gotowe projekty domów, jak i projekty na zamówienie tworzone przez naszego architekta – dzięki przedstawieniu przez Inwestorów swojej wizji idealnego domu, powstaje dokładnie taki projekt domu, w jakim Inwestorzy chcieliby zamieszkać. Wybudowaliśmy wiele domów, mamy długoletnie doświadczenie w budowie domów do stanu deweloperskiego i budowie domów pod klucz.

jak wybudować z nami dom w 6 krokach?

W Ostoja Development zajmujemy się budową domów do stanu deweloperskiego oraz domów pod klucz. Klientom zawsze oferujemy darmową wstępną wycenę.

Decyzja o budowie własnego domu jest trudna, a Inwestorzy są zawsze pełni obaw. Dlatego naszym Klientom – Inwestorom proponujemy spełnienie marzeń o własnym domu w 6 prostych krokach.


dlaczego powinniśmy wybudować Wasz dom w Legionowie?

Własny dom to spełnienie marzeń naszych Klientów, dlatego powierzając nam budowę własnego domu Inwestorzy zawsze mogą liczyć nie tylko na naszą pomoc na każdym etapie, ale także na nasz profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Nasze duże doświadczenie oraz dochowywanie terminów oddawania poszczególnych etapów budowy sprawiają, że gotowe domy oddajemy w wyznaczonych w umowach terminach.

Naszym Klientom oferujemy możliwość wybudowania domu do stanu deweloperskiego lub stanu pod klucz, czyli gotowego do zamieszkania.

Ekipy Ostoja Development to profesjonaliści zajmujący się zarówno usługami budowlanymi, jak i wykończeniowymi, a więc możemy kompleksowo zrealizować budowę i wykończenie domu.

Oferujemy również poszukiwanie idealnej działki pod budowę domu Waszych marzeń.

Świadczymy również pomoc w załatwieniu formalności związanych z pozwoleniami na budowę domu, a nasz doradca finansowy z formalnościami związanymi z finansowaniem inwestycji.

Zobacz również ofertę budowy domów w: Grodzisku Mazowieckim, Ożarowie Mazowieckim, Piasecznie, Pruszkowie oraz Starych Babicach.

zapytanie o ofertę

Chcesz wybudować dom z własnego projektu lub chcesz abyśmy go zaprojektowali i wybudowali?