budowa domów
Grodzisk Mazowiecki

Marzysz o domu w Grodzisku Mazowieckim? Zrealizujemy Twoje marzenia o własnym domu! W Ostoja Development realizujemy najśmielsze domowe marzenia naszych Klientów. Zajmujemy się budową domów od małych po olbrzymie posiadłości. Chcecie zbudować dom „bliźniak” z przyjaciółmi? Taki dom również możemy dla Was wybudować. Rozumiemy, że decyzja o własnym domu jest decyzją trudną, rozumiemy obawy naszych Klientów, a zarazem Inwestorów, dlatego na każdym etapie służymy pomocą naszych specjalistów oraz architektów, stolarzy, czy dekoratorów z nami współpracujących. Zawsze zaczynamy również od poznania planów, potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, które pozwalają nam przygotować bezpłatną wycenę wybudowania domu marzeń w Grodzisku Mazowieckim.

Dla naszych Klientów realizujemy zarówno gotowe projekty domów, jak i projekty, które wychodzą spod ołówka naszego architekta. Często Inwestorzy przedstawią architektowi swoją wizję, dzięki czemu mogą wspólnie stworzyć dokładnie taki projekt domu w jakim nasi Klienci chcieli by zamieszkać. Zrealizowaliśmy wiele projektów, mamy długoletnie doświadczenie w budownictwie domów zarówno do stanu deweloperskiego jak i pod klucz.

jak wybudować z nami dom – własny dom w 6 krokach?

Zajmujemy się budową domów do stanu deweloperskiego oraz domów pod klucz. Bez względu na wybór opcji stanu budowy nasi Klienci zawsze otrzymują darmową wycenę.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że decyzja o budowie własnego domu może być bardzo stresująca. Dlatego naszym Klientom – Inwestorom proponujemy spełnienie marzeń w 6 prostych krokach.


dlaczego powinniśmy wybudować Wasz dom w Grodzisku Mazowieckim?

Budowa domu jest dla naszych Klientów realizacją marzeń, a marzenia trzeba realizować na 100%. Powierzając nam budowę własnego domu Klienci mogą liczyć nie tylko na naszą pomoc na każdym etapie budowy, ale przede wszystkim na nasz pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz terminowość oddawania poszczególnych etapów budowy sprawiają, że gotowe domy oddajemy w wyznaczonych terminach.

Oferujemy możliwość wybudowania domu zarówno do stanu deweloperskiego, jak i do stanu pod klucz, czyli gotowego do wprowadzenia się. Posiadamy ekipy zajmujące się zarówno usługami budowlanymi, jak i wykończeniowymi, a więc możemy zająć się kompleksową realizacją budowy i wykończenia domu.

W naszej ofercie znajduje się również usługa poszukiwania działki, dlatego też Wasz dom może powstać na idealnej działce znalezionej specjalnie dla Was.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniami na budowę domu oraz z finansowaniem inwestycji, nasz doradca finansowy jest do dyspozycji naszych Klientów.

Zobacz również ofertę budowy domów w: Legionowie, Ożarowie Mazowieckim, Piasecznie, Pruszkowie oraz Starych Babicach.

zapytanie o ofertę

Chcesz wybudować dom z własnego projektu lub chcesz abyśmy go zaprojektowali i wybudowali?